Logo Elcom

Elcom to producent niestandardowych, wysokiej klasy rozwiązań IT. Specjalizuje się w projektowaniu i produkcji takich urządzeń jak:

  • mobilne komputery dotykowe Uniq Tablet,
  • innowacyjne komputery przemysłowe Uniq PC,
  • nnowacyjne rozwiązania, takie jak tablety   SecureSign, pozwalające na implementację podpisu biometrycznego w obsłudze klienta detalicznego.

Dla szczególnie wymagających zastosowań, firma opracowuje spersonalizowane produkty spełniające szczególne wymogi branżowe, takie jak na przykład komputery przemysłowe Uniq 190 KD czy Atex PC 190-66 EX.

Produkty i rozwiązania technologiczne firmy Elcom spełniają najostrzejsze wymagania Unii Europejskiej związane z ekologiczną produkcją oraz standardy normy ISO 9001. Cechuje je wysoka jakość i funkcjonalność użytkowania, co pozwala na pracę w najbardziej ekstremalnych warunkach i środowiskach pracy. Są cenione w 50 krajach, zwłaszcza w Unii Europejskiej, Ameryce czy Azji.

Elcom jest laureatem nagrody przyznanej przez firmę Microsoft Industry Awards (MIA) za wytrzymałość Uniq tabletu i wielu pozostałych wyróżnień otrzymanych w kategoriach: OSOBOWOŚĆ IT, FIRMA IT, PRODUKT IT oraz PROJEKT IT.

Torell Technology Sp.z o.o. jest wyłącznym dystrybutorem firmy Elcom w zakresie rozwiązań IT na rynku polskim.

www.elcom.eu

Logo Incotex

Incotex Electronics Group jest producentem oraz dostawcą szerokiego asortymentu elektroniki z ponad 25cio letnim doświadczeniem rynkowym. Wyróżnikiem grupy Incotex jest rozbudowany dział Badań i Rozwoju dostarczający licznych innowacyjnych rozwiązań objętych szeregiem europejskich patentów. Pod marką LeaderLight, Incotex dostarcza całą gamę produktów oświetleniowych w technologii LED. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się przemysłowe oprawy oświetleniowe serii INDUSTRY.3/.4 oraz uliczne serii MAG.3/.4 jak również biurowe serii OFFICE.

Torell Technology Sp.z o.o. jest wyłącznym dystrybutorem grupy Incotex na rynku polskim.

www.incotex.com

Logo K2

Firma K2 produkuje konstrukcje nośne dla systemów fotowoltaicznych. W przypadku każdego projektu, dostarczane są rozwiązania "szyte na miarę", co jest możliwe dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych procesów logistycznych. K2 Systems to jedna z najbardziej doświadczonych i największych firm na świecie w branży fotowoltaicznej.

Torell Technology Sp.z o.o. jest dystrybutorem firmy K2 na rynek polski.

k2-systems.com

Logo Sharp

Firma Sharp istnieje od ponad 100 lat. Od 1912 roku nieustannie rozwija się, wprowadzając na rynek nowe produkty, wykorzystujące najnowocześniejsze technologie. Jest światowym liderem w dziedzinie LCD, technologii LED oraz fotowoltaiki. Sharp jest prawdziwym prekursorem wdrażania technologii fotowoltaicznych na szeroką skalę. Świadczyć o tym może chociażby fakt, że już ponad 50 lat temu, w 1959 r. firma rozpoczęła produkcję ogniw słonecznych, a 20 lat później jej panele fotowoltaiczne zaczęto instalować w satelitach umieszczanych na orbicie okołoziemskiej. Sharp nie tylko tworzy innowacyjne produkty, ale także kształtuje nowy styl życia w XXI wieku.

Torell Technology Sp.z o.o. jest dystrybutorem systemów fotowoltaicznych firmy Sharp na rynek polski.

www.sharp-world.com

Logo Valentin Software

Valentin Software to niemiecki producent innowacyjnych programów, służących do projektowania i prognozowania wydajności systemów fotowoltaicznych, kolektorów słonecznych jak i źródeł geotermalnych.

Torell Technology Sp.z o.o. dystrybutorem oprogramowania firmy Valentin Software na rynek polski.

www.valentin-software.com